GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler distribütör firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişim / İade Koşulları

1- Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde; teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben YURTİÇİ KARGO şirketi ile ALICI ÖDEMELİ/EDİP SAAT ÖDEMELİ olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün talebinize ve stok/tedarik durumuna göre yenisi ile değiştirilecek yada iade alınacaktır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün deneme haricinde kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

2- Sitemiz üzerinden satın aldığınız üründe hata yoksa ve değişim yada iade talebinde bulunulursa; teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben YURTİÇİ KARGO kargo şirketi ile GÖNDERİCİ PEŞİN ÖDEMELİ olarak KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK bize ulaştırabilirsiniz.

Kargo Gönderileriniz VE İade-Değişim İletişimi İçin Adres:

Zeytinlik Mah. Halkçı Sok. Gür Çarşı No:28 Edip Saat Galerisi Bakırköy İSTANBUL - ADNAN GÜRDAL - 0212 466 23 41

Kargo gönderilerinize taleplerinizi, varsa sorunları, ad-soyad ve iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgi için “Gizlilik, Güvenlik ve Kişisel Veriler” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha Fazla Bilgi